1 szt. 105/115/15 mm Diamentowa piła do szlifierki kątowej tarcza diamentowa do cięcia ceramiki, płytki porcelanowe tarcza diamentowa do cięcia

o136325
W magazynie
zł18.46 zł20.52

Cechy:

-Ostrze diamentowej piły wykonane z wysokiej jakości przemysłowymi diamentami, które wytrzymują tysiące razy cięcie bez deformacji i uszkodzeń, bardzo trwałe i wytrzymałe.

-To może zapewnić szybkie, dokładne, gładkie i bez wiórów doświadczenie cięcia dla ciebie.

-Po prostu odkręcić nasadkę uchwyt do szlifierki kątowej, wystarczy umieścić na niej ostrze i dokręcić gwintowaną uchwyt klucza, i użyj jej na raz.Bardziej skomplikowanego narzędzia nie jest wymagane.

-To ostrze diamentowej piły jest zgodny z suchą lub wilgotną ostry i obsługuje większość marmurowych maszyn, obrabiarek do cięcia ławki, szlifierek kątowych, itp. może być szeroko stosowany do cięcia, szlifowania lub polerowania granitu, marmuru, betonu, asfaltu, materiałów ogniotrwałych, porcelany i szkła.

Dane techniczne:

Rodzaj: Ostrze Piły Diamentowej

Materiał: Diament

Kolor: Niebieski

Maksymalna prędkość liniowa: 4000 obr / min

Twardość: 100

Grubość 1,2 mm

Rozmiar:125 x 22.23×10 mm/115 x 22.23×10 mm/105×20×10 mm

Opakowanie:

1* Ostrze Piły Diamentowej

/ O serwisie / terminowość pełny zwrot pieniędzy, jeśli produkt nie został odebrany gwarantowany termin dostawy jest dłuższy ochrona 15 dni więcej zabezpieczenia po zakończeniu zamówienia zwrot dodatkowo zwrotu każdego produktu,tylko te, które znajdują się w idealnym stanie gwarantowana jakość gwarantowana jakość lub pełny zwrot pieniędzy

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.

Tagi: szlifierka kątowa hitachi, ostrze diamentowe, szlifierka kątowa M10, młynek ostrzy, tarcza diamentowa porcelana, brona płytki, brona drewno, młynek drewna, diament turbodoładowanie, brona polerka do drewna.

Specyfikacja

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: NIE
  • Ilość szt.: 1 szt.
  • Materiał Ostrza: Diament
  • marka: DOERSUPP
  • Typ Ostrza: Diamentowe Ostrza
  • Numer Modelu: 105/115/15 mm