1.2/5M domowy elastyczny aluminiowy kierownica powietrza wąż do wentylatora tłumik rury kuchnia okap regulacji ciśnienia złącze wentylator wentylacyjny gniazdo

o146171
W magazynie
zł104.15 zł111.99

【Premium materiał】elastyczne kanały wentylacyjne wykonane z 1*PVC,2*folii aluminiowej,1*центробежно wełny szklanej i drutu stalowego oplotu dla zachowania kształtu. 【Antykorozyjny i trwałe】gruba warstwa PVC i 2 warstwy aluminium na tym kanale zapobiegają wyciekom gazu.Działa z экстрактором i wbudowanymi wentylatorami kanałowymi, filtrami węglowymi o średnicy 4 cale. 【Dźwiękoszczelność】z центрифугально стекловатой wewnątrz,mają dobre właściwości dźwiękochłonne,które mogą zmniejszyć hałas do 50%. 【Izolacja】z dobrą izolacją cieplną, działa dobrze z urządzeniem przenośnym ac, zakres temperatury wytrzymałość od -22°F ~ 302 °F (-30℃ ~ 150℃). 【Szerokie zastosowanie】nasze kanały nadają się do celów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).Takie jak w kuchni (okap do gotowania), zielone domki i pokoje do uprawy (cyrkulacja powietrza, wlot i wylot), łazienki (okap zapachów i wilgoci), suszarki, namiot do uprawy i inne.

Tagi: rura wentylacyjna, klimatyzacja Klimatyzacja, tłumik tłumik metalowy, urządzenie wentylacyjne, złącze wentylatora systemowego kobieta, wentylator asus, zadzwonił Hood, projekt малярного wałka, kuchnia narzędzie, Kanał.

Specyfikacja

  • Numer Modelu: Wbudowany wentylator kanałowy
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: CE
  • Typ: Kanał
  • Aplikacja: Wbudowany wentylator kanałowy

Olga A12
2020-10-31
3/5
Very thin bubble made product damage.
Fair 80
2021-02-10
5/5
Goods are quality. The seller is sociable, although due to the pandemic, the delivery lasted almost 3 months.