Wysokiej jakości profesjonalne rolki łożysko Si3N4 Black Ceramic 608 Urban Gear Black Shark High Level Bearing 16 szt.

o117359
W magazynie
zł174.56 zł193.95

Wysokiej jakości profesjonalne rolki łożysko Si3N4 czarny Ceramiczny 608 Urban Gear Black Shark High Level Bearing 16 szt.

Cechy produktu: 1. czarne kulki ceramiczne Si3N4 do środka; 2. stresuje wsparcie kwas nierdzewnej i nylonu; 3. 608 608z 608zz 8mm*22mm*7mm; 4. piłka non-oleju ceramiczny przynosi mniej oporu i więcej stabilności; 5. i rekin i łożysko HOOMORE czarny ceramiczny z tak samo dobrej jakości.łożysko HOOMORE naszą własną marką, dlatego cena jest tania.witamy, aby wybrać!Garnitur dla: szczególnie nadaje się do profesjonalnego łyżwiarstwa pakiet zawiera: 16 sztuk łożysk z żelazną skrzynią produkty pokazują: 1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO) 2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności. 3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy 4. serwis transit time świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 5. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w szacowany czas, skontaktuj się z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta! 1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki ponosi kupujący. 2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#. 3. Zwrócimy ci pełną zapłatę po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Obywatelewwyborach.pl.Czy można wybrać sobie wymianę. 4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane. 1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta do wadliwych części (za wyjątkiem części, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo używane po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące. 2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Obywatelewwyborach.pl!Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!

Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy!

Tagi: łożyska rc ceramiczne, koła rekina ziemi, miejskie wrotki, łyżwy miejskie, Koła 125 mm, лонгбордное koło, Koła 125 mm, wbudowane łożyska kalenicy ceramiczne, koło deskorolki, niedźwiedź deskorolka.

Specyfikacja

  • Numer Modelu: czarny ceramiczny łożysko
  • Napięcie: 12V
  • marka: HUMOR
  • Materiał Kulek: Si3N4 czarna ceramika
  • Charakter: 608 standardowych łożysk
  • Typ: Koło
  • Kompatybilny Model: ABEC11 ILQ-11