Niestandardowe dywaniki bagażnika samochodu Lexus wszystkie modele ES IS-C IS LS RX NX GS CT GX LX570 RX350 LX RC RX300 LX470 akcesoria samochodowe

o9123
W magazynie
zł271.26 zł387.52

Drogi przyjacielu!Przy zakupie, proszę, powiedz mi swój model samochodu i Rok produkcji?Wtedy wysłać zdjęcie swojego bagażnika samochodu, dziękuję!

O bagażniku samochodowym maty: 1.rozmiar: Niestandardowe maty i dokładna napadem. 2.Waga brutto: 1-2kg / sztuka 3.funkcja: odporny na wodę, kurz, anty-zanieczyszczenia, fade, brud, łatwa do czyszczenia 4.Pochodzenie: Chiny (Kontynent) 5.Uwaga: nie pomożemy ci płacić tempo (bo musimy zapłacić za tempo w naszym kraju), podatek od każdego kraju nie jest to samo, proszę, skontaktuj się z lokalnym morskiej departament. 6.opinia: Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę, daj mi dobrą opinię i 5 gwiazdek, dziękuję.Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, prosimy o kontakt z nami, powiedz mi, w czym problem, pomożemy ci rozwiązać ten problem.Ponieważ naszym celem jest 100% zadowolenie klienta. 7.spór: są jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami, nie otwieraj spór, dlatego że mamy możliwość pomóc ci rozwiązać wszystkie problemy. 1,Jesteśmy 24 godziny online, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili ,a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe ;8. drogi przyjacielu, po zakupie, prosimy, prześlij zdjęcie bagażnika twojego samochodu.Dziękuję bardzo!

Tagi: rx300, rx450h, RX350, czapka lexus es, Харриер Toyota, lx470, lexus ct200h, lx570, lexus lx470, rx vape.

Specyfikacja

  • marka: ФУЖКАЦИ
  • Rodzaj Materiału: Sztuczna skóra
  • Wypełnienie Materiał: Włókno Syntetyczne